Talaşlı İmalat

Üretimde CNC Kalite Stratejisi

Talaşlı imalat hizmetimiz, sizlerin ya da firmamızın temin etmekte olduğu hammaddelere verilen şekil aşamasıdır. Hammaddeler firmamızın sahip olduğu çeşitli imalat makineleriyle istenilen şekillere sokulabilmekte ve bu sayede sürekli üretimi sağlanabilmektedir. Bu aşama imalatın yanı sıra daha önce üretilmiş olan herhangi bir ürünün istenilen şekle gelebilmesi için kesilmesi, soyulması ya da malzeme kaldırılması gibi işlemlerin de yapıldığı aşamadır.

Her ürün için ayrı ayrı olarak uygulanmakta olan bu aşamada çıkarılan malzemeye talaş adı verilmektedir. Talaşlı imalat hizmeti, Elif İmalat tarafında sizlere sunulmaktadır. Sizlere sunmakta olduğumuz bu hizmet Sakarya başta olmak üzere tüm Türkiye’ye kadar yayılmaktadır. Sakarya işleme merkezi olarak sizlere sunduğumuz birçok kaliteli hizmetten uygun fiyatlar karşılığında faydalanabilirsiniz.

Talaşlı İmalat Hizmeti Nedir?

Talaşlı imalat hizmeti, hammaddelerin ya da hammaddeler kullanılarak imalatı gerçekleştirilen ürünlerin, belirli makineler kullanılarak istenilen şekle getirilmesini ifade etmektedir. Elif İmalat, sizlere bu konuda tamamen profesyonel destek sağlamaktadır. 20 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere hizmet vermekte olan firmamız, kısa süre içerisinde tüm ürünlerin seri üretimini gerçekleştirmektedir.

CNC Freze işlemleri için kullanılmakta olan makinelerimiz, çizimini ve tasarımını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin doğru bir şekilde üretilmesine yardımcı olmaktadır. CNC Freze fason imalat hizmetimiz doğrultusunda dilediğiniz her ürünü istediğiniz şekillere sokabilmeniz mümkündür. Dilerseniz kendi tasarımlarınızın üretimini sağlayabilir dilerseniz çizim ve tasarım aşamasını da bizlere bırakabilirsiniz. Ucuz talaşlı imalat hizmeti için Sakarya ve diğer illerde sizlere hizmet sunmakta olan firmamızla dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.

İmalat Aşamasında Kullandığımız Makineler

Firmamız, sizlere sunduğu hizmetleri gerçekleştirirken birçok profesyonel makineden faydalanmaktadır. Talaşlı imalat hizmetinde de CNC tezgahlarımızda kullanmakta olduğumuz birçok makine tercih edilmektedir. CNC makine ve ekipmanlarımız taş, plastik, metal ve ahşap gibi çok sayıda malzemenin belirli bir şekle girmesini sağlamaktadır.

Talaşlı İmalat Hizmetinden Faydalanmak

Elif İmalat tarafından sizlere sunulmakta olan talaşlı imalat hizmetimizden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey firmamıza ulaşmaktır. Sakarya’da sizlere hizmet vermekte olan firmamıza, çevre illerden ulaşabilirsiniz. Ayrıca farklı illerde oturan işletmeler için de firmamız hizmet verebilmektedir. Kargo ve farklı dağıtım seçenekleri sizlere sunulmaktadır.

Hizmetlerimizden faydalanmak için web sayfamızı ziyaret edebilir, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve kısa süre içerisinde istediğiniz ürünlerin üretimini sağlayabilirsiniz. İmalat öncesinde kendi çizimlerinizi bizlere ulaştırabilir ya da tasarım işlemlerini de firmamıza bırakabilirsiniz.

Talaşlı İmalat Tornalama Hizmeti

Talaşlı imalat tornalama hizmetimiz, daire şeklindeki ürünlerin üretilmesini sağlamaktadır. Bu doğrultuda firmamız, bizlere yönlendirdiğiniz ve daire şekline girmesi gereken ürünlerin imalatını gerçekleştirmektedir. Tornalama hizmeti, dairesel şekil vermeye yararken aynı zamanda delik delme gibi işlemleri de yapabilmektedir. CNC Torna fason imalat hizmetimizi tercih etmek için firmamız ulaşabilirsiniz.

Frezeleme Hizmeti

Talaşlı imalat aşamasında tercih etmekte olduğumuz yöntemlerden biri de frezelemedir. Frezeleme, tamamen kesici aletler ile talaşların kaldırılmasını ve ürüne bu sayede şekil verilmesini sağlamaktadır. CNC Freze fason imalat hizmetimizden faydalanarak farklı şekillerde malzemelerin üretilmesine imkan sağlayabilirsiniz.

Bugün İşinizi Güçlendirmek İster misiniz ?

bize bir mesaj bırakın ve iletişimde kalın