Kaynaklı İmalat

Kaynak işlemi iki veya daha fazla malzemenin ilave malzeme kullanarak ya da kullanmadan ısı ve/veya basınç etkisiyle birleştirilmesi işlemidir. Birleştirme işleminin yanı sıra kaynak işlemi kaplama ve doldurma işlemleri içinde kullanılmaktadır.

Müşterilerimizin gereksinimlerine göre gaz altı, argon, MIG ve TIG kaynak teknolojisini kullanarak kaynaklı konstrüksiyon çözümleri sunmaktayız.

Günümüzde imalatı içinde kaynak bulunan her müşteri, bu standardın gerekliliklerini yerine getiren imalatçılar ile çalışmayı tercih etmektedir. Üstün mühendislik ve tasarım yetenekleri sayesinde, kaynaklı imalat öncesi fikstürler tasarlanmaktadır. Bu sayede hatasız ürün çıkartmayı, güvenilir kaliteyi ve istenilen termini özgüvenle yerine getirmektedir.

ISO 4501 – 1401 – 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve Belgesi ile, kaynaklı imalat yapan firmamız kaynak kalitelerini belli bir seviyeye ulaştırmaktadır. Bu standartların denetlemeleri dışında firmamızda özel proses denetlemeleri ve iyileştirmeler yapılarak mevcut durumu daha güçlü hale getirilmektedir.