Hakkımızda

Elif İmalat

CNC İşleme Merkezi
CNC Parça Yaptırma

Kaliteli & Güvenilir

Elif İmalat, CNC İşleme Merkezi ile CNC Parça Yaptırma konusunda sizlere yıllardır kaliteli ve güvenilir imalat hizmeti sunmaktadır. Firmamız, 2013 yılında Serdar Tosun tarafından kurulmuştur. Sakarya ilinde bulunan şirketimiz, Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Tecrübeli hizmetimizin odak noktası müşteri memnuniyetidir Tüm siparişleriniz CNC İşleme Merkezi ve CNC Parça Yaptırma konusunda hızlı ve kaliteli bir şekilde üretilip sizlere ulaştırılmaktadır. 

İşinde Profesyonel

Profesyonel kadromuz ve bünyemizde bulunan son teknoloji ekipmanlarımız ile talaşlı imalat işlemlerini hızlı bir şekilde halletmekteyiz. Müşterilerimizin verdikleri ölçü ve üretim âdeti doğrultusunda fason üretimde yapabilmekteyiz. İstekleriniz doğrultusunda uzman tasarım ekibimiz ve CNC teknikerlerimiz ürünün üretimine dair her şeyi planladıktan sonra üretimini gerçekleştirip sizlere direkt olarak ürünü sevk edebilmekteyiz.

CNC İşleme Merkezi CNC Parça Yaptırma

Elif Fason İmalat Fabrikası

Sakarya Fason İmalat denince akla gelen ilk Elif imalat sizlere 365 gün kesintisiz hizmet sunmaktadır. Diğer kurum ve firmalar için fason üretim fırsatını da sağlamaktayız. Bu sayede kaliteli ürünlere kendi marka isminiz ile sahip olabilirsiniz.  Firmamız, talaşlı imalat hizmetini farklı sektörlere en uygun ve kaliteli bir biçimde sunmaktadır. Alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz tüm ürünleri güvenilir bir şekilde üretmektedir.

CNC Torna Freze İşlemleri

Tüm endüstriyel talaş imalatı(freze) hizmetini uygun fiyatlandırma politikası ile sizlere sunmaktayız.  CNC farkı sayesinde ürünlerin tamamı belirttiğiniz ölçülere uygun olarak üretilmektedir. Sizlere sunmakta olduğumuz talaşlı imalat hizmetinde seçenekler oldukça fazladır. Talaşlı imalat hizmetini birçok farklı sektöre son teknolojik aletler ile sunmaktayız. Bunlardan biriside Torna Fason İmalat ve üretimdir. Son teknoloji torna ekipmanlarımız ile fason üretim yapmaktayız.

Değerlerimiz

Vizyonumuz
Misyonumuz

Elif İmalat, kuruluş anından itibaren hep uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmıştır. Vizyonumuz; birlikte çalışma fırsatını bizlere sunan müşterilerimiz ve bizimle birlikte çalışan uzman ekibimizi her daim mutlu etmektir. Misyonumuz; Müşterilerimizin bizden devamlı olarak memnun kalması ve şirket olmanın getirdiği sorumlulukların tamamını başarılı bir şekilde kaldırmaktır. Firmamız, çevre dostu olma ilkesinden hiçbir zaman vazgeçmeyecektir.

Sakarya işleme merkezi hizmetini firmamız sizlere sunmaktadır. Sakarya başta olmak üzere şirketimiz, Türkiye’nin her yerine talaşlı imalat hizmeti sunmaktadır. Sakarya Yedek Parça İmalatı için bizleri tercih edebilirsiniz. Tüm yedek parça imalatı hizmetini sizlere sunmaktayız. Kaliteli ve uygun fiyata yedek parça üretimi yapmaktayız.

CNC Torna Yedek Parça İmalatı isteklerinizi uzman ekibimiz son model ekipmanlar ile hızlı bir şekilde üretmektedir. Bu imalat ve üretim hizmetlerinde fiyatlandırmayı her bütçeye uygun olarak yapmaktayız. Elif İmalat, talaşlı imalat hizmetini her sektöre ve ürüne sunmaktadır.

İşinizi büyütmek ister misiniz?

birlikte yapabiliriz